You have found yourself in a polish language supplement of victorview.com . If this was not your intention, to redirect to the Gallery page, click here

Weblog

informacje na temat fotografii oraz moje z reguły... uczesane myśli


poniedziałek, 2 lutego 2009

Nie lubię poniedziałków

Ostatni weekend przyniósł zmianę w PS. Postanowiłem, że Aktualności powinny być rozdzielone na dwie osobne podstrony, Co nowego na Vv?, oraz Co nowego u mnie?.

Decyzja ta była powodem tego , że sam osobiście nie lubię podstron, które są bardzo długie i ciągną sie w nieskończoność. Oczywiście, za wyjątkiem takich, gdzie jest to absolutnie konieczne ze względu na ich formę, bądź zawartość.
Obie nowe podstrony zaliczają sie do tej kategorii. Bez ich rozdzielenia, wcześniej czy później, Aktualności były by koszmarnie długą podstroną.

Weekend minął bardzo szybko, jest poniedziałek, późny wieczór. Tak jak to Bob Geldof powiedział w słowach słynnej piosenki "I Don't Like Mondays", nie lubię poniedziałków.

Przynoszą one szarzyznę dnia codziennego, chyba, że z góry zaplanuję jeden lub dwa dni wolne w nadchodzącym tygodniu.
Zdarza się to dość często, szczególnie latem. Wstaję rano, sprawdzam pogodę i jeśli wygląda ona OK, to wyłączam komórkę i wyjeżdżam z Toronto z nadzieją, że uda mi się przywieść nowe zdjęcie.

Bardzo często kończy się to niepowodzeniem. Prognoza pogody nie jest to coś na czym można polegać, szczególnie w okolicach które odwiedzam. Jest to bezpośrednio związane z ich położeniem geograficznym.

Zawsze jednak pozostaje satysfakcja, że robię to co lubię, no i oczywiście przyjemność obcowania z naturą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz